O Restauracji ⋆ Hotel Mazowiecki - Restauracja Tomaszów Mazowiecki
Jedyny trzygwiazdkowy hotel w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Sale konferencyjne, restauracja, bar. Atrakcyjne oferty specjalne.
Hotel Tomaszów Mazowiecki, hotel tomaszów, hotel trzygwiazdkowy w tomaszowie mazowieckim, tomaszów maz hotel, hotel w centrum, hotel tomaszow, bar, sale konferencyjne, oferty specjalne w tomaszowie, imprezy tomaszów
583
page-template-default,page,page-id-583,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

SPRAWDŹ CO DZISIAJ POLECA NASZ SZEF KUCHNI?

Spróbuj naszych specjałów robionych wyłącznie z najświeższych składników o najwyższej jakości.

Restauracja Mazowiecka w Tomaszowie Mazowieckim proponuje Państwu niepowtarzalny klimat i doskonałe jedzenie, które komponuje wykwalifikowany Szef Kuchni. O Państwa doskonały nastrój zadba nasza profesjonalna obsługa kelnerska. Wszystkie potrawy przyrządzane są od podstaw w oparciu o wyłącznie świeże i naturalne produkty. Polecamy również nasze wspaniałe desery.

Restauracja Mazowiecka to miejsce wręcz idealne na dobry początek dnia przy serwowanym śniadaniu, które oferujemy nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla wszystkich Państwa, którzy lubią urozmaicone śniadanie, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy też romantyczną kolację. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość organizacji imprez weselnych oraz innych rodzinnych uroczystości.

Zapraszamy serdecznie do Restauracji Mazowieckiej w Tomaszowie Mazowieckim!

Dni i godziny otwarcia:

Śniadania codziennie 6:30-9:30
Poniedziałek – Sobota 15:00 – 23:00
Niedziela 12:00 – 18:00

Dania gorące serwowane są maksymalnie na pół godziny przed zamknięciem restauracji.

Śniadania na życzenie naszych gości serwujemy wcześniej już od 6:30 do 9:30. Osoby chcące zjeść późniejsze śniadanie prosimy o zgłaszanie tej informacji do personelu pracującego na recepcji w momencie meldunku.

Rezerwacje stolików, imprez, VIP room:
Tel: 504-943-977, 44 724 64 01
e-mail: restauracja@hotel-mazowiecki.pl

REZERWUJ