KLIENT BIZNESOWY ⋆ Hotel Mazowiecki
Jedyny trzygwiazdkowy hotel w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Sale konferencyjne, restauracja, bar. Atrakcyjne oferty specjalne.
Hotel Tomaszów Mazowiecki, hotel tomaszów, hotel trzygwiazdkowy w tomaszowie mazowieckim, tomaszów maz hotel, hotel w centrum, hotel tomaszow, bar, sale konferencyjne, oferty specjalne w tomaszowie, imprezy tomaszów
1312
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1312,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

WIGILIA DLA FIRM

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania spotkania Wigilijnego w wyjątkowej świątecznej atmosferze z przemiła obsługą i pysznym menu w jednej z naszych sal.

WIĘCEJ

POBYTY BIZNESOWE

Poniższą ofertę kierujemy do zmęczonych podróżą właścicieli firm oraz ich pracowników.

WIĘCEJ

OFERTA DLA SPORTOWCÓW

Przedstawiamy ofertę specjalną dla sportowców. Nasz hotel to idealna baza dla całego zespołu, zarówno zawodników jak i ekipy trenerskiej czy fizjoterapeutów.

WIĘCEJ

OFERTA DLA PREZENTERÓW

Jesteś prezenterem i prowadzisz pokaz w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicy skorzystaj z naszej oferty rabatowej na pobyt w hotelu.

WIĘCEJ

LOREM IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sollicitudin tempus dolor sed pulvinar.

WIĘCEJ

LOREM IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sollicitudin tempus dolor sed pulvinar.

WIĘCEJ
REZERWUJ