O Restauracji ⋆ Hotel Mazowiecki - Restauracja Tomaszów Mazowiecki
Jedyny trzygwiazdkowy hotel w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Sale konferencyjne, restauracja, bar. Atrakcyjne oferty specjalne.
Hotel Tomaszów Mazowiecki, hotel tomaszów, hotel trzygwiazdkowy w tomaszowie mazowieckim, tomaszów maz hotel, hotel w centrum, hotel tomaszow, bar, sale konferencyjne, oferty specjalne w tomaszowie, imprezy tomaszów
583
page,page-id-583,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

SPRAWDŹ CO DZISIAJ POLECA NASZ SZEF KUCHNI?

Spróbuj naszych specjałów robionych wyłącznie z najświeższych składników o najwyższej jakości.

Restauracja Mazowiecka w Tomaszowie Mazowieckim proponuje Państwu niepowtarzalny klimat i doskonałe jedzenie, które komponują wykwalifikowanie szefowie kuchni. O Państwa doskonały nastrój zadba nasza profesjonalna obsługa kelnerska. Wszystkie potrawy przyrządzane są od podstaw w oparciu o wyłącznie świeże i naturalne produkty. Polecamy również nasze wspaniałe desery.

 

Restauracja Mazowiecka to miejsce wręcz idealne na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy też romantyczną kolację. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość organizacji imprez weselnych oraz innych rodzinnych uroczystości.

 

Dla naszych Gości proponujemy obiadokolacje w godzinach otwarcia restauracji. Za dania przygotowane przez Szefa Kuchni, osoba dorosła zapłaci jedynie 19,99zł. Dzieci do lat 3, jedzą GRATIS! Koszt posiłku dla dzieci do lat 10, tylko 50% z 19,99zł.

 

Zapraszamy serdecznie do Restauracji Mazowieckiej w Tomaszowie Mazowieckim!


Dni i godziny otwarcia:

Śniadania codziennie 6:30-9:30
Poniedziałek – Sobota 15:00 – 23:00
Niedziela 12:00 – 18:00

W związku z wcześniejszym otwarciem zapraszamy codziennie na inny lunch polecany przez Szefa Kuchni w cenie 19,00zł!

Dania gorące serwowane są maksymalnie do godz. 22:30

Śniadania na życzenie naszych gości serwujemy wcześniej już od 6:30 do 9:30. Osoby chcące zjeść późniejsze śniadanie prosimy o zgłaszanie swoich próśb do recepcji.

Rezerwacje stolików oraz imprez: 504 943 977, e-mail: restauracja@tompol.com.pl

mkv_6313
REZERWUJ