Free WiFi ⋆ Hotel Mazowiecki
Jedyny trzygwiazdkowy hotel w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Sale konferencyjne, restauracja, bar. Atrakcyjne oferty specjalne.
Hotel Tomaszów Mazowiecki, hotel tomaszów, hotel trzygwiazdkowy w tomaszowie mazowieckim, tomaszów maz hotel, hotel w centrum, hotel tomaszow, bar, sale konferencyjne, oferty specjalne w tomaszowie, imprezy tomaszów
2159
page-template-default,page,page-id-2159,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Darmowe WiFi – Jak korzystać?

Jak skorzystać z WiFi w Hotelu Mazowieckim bez podawania hasła? To naprawdę proste!

Zaloguj się do WiFi z wykorzystaniem własnego konta na Facebooku LUB użyj do tego swojego adresu email! PAMIĘTAJ: Sieć internetowa w Hotelu Mazowieckim jest siecią otwartą lecz w pełni bezpieczną!

 

Zalogowałeś się z wykorzystaniem konta na FB? Super! Od teraz masz nielimitowany dostęp do WiFi! Ciesz się internetem:)

 

Zalogowałeś się z wykorzystaniem adresu email? PAMIĘTAJ: Otrzymałeś na podany adres email link aktywacyjny, po kliknięciu w link otrzymasz nielimitowany dostęp do WiFi! (Sprawdź koniecznie skrzynkę odbiorczą lub folder SPAM).

 

UWAGA: Jeżeli nie klikniesz linku aktywacyjnego, Twój dostęp do sieci będzie ograniczony czasowo. Będziesz mógł korzystać z internetu tylko przez 30 minut! Po tym czasie ponownie musisz się zalogować z podaniem adresu email… I tak w kółko.* Denerwujące? Niestety tutaj chodzi o bezpieczeństwo! Dlatego najlepiej kliknij link aktywacyjny:)

*Recepcja po jakimś czasie skontaktuje się z Tobą, bo troszczymy się o wysoki poziom usług.

REZERWUJ